Iğdır Gazetesi ASİMDER'den Ukrayna Bakan Yardımcısı Bodnar'a teşekkür - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

9. Kolordu Komutanı Uzun'dan, Vali Sarıibrahim'e Ziyaret Erzurum 9. Kolordu Komutanı Tümgeneral Erhan Uzun, beraberindeki Doğubeyazıt 1. Mekanize Piya...           • GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Atatürk Anıtına Çelenk Sunma T...           • VALİ / BELEDİYE BAŞKAN V. H. ENGİN SARIİBRAHİM’İN “19 EYLÜL GAZİLER GÜNܔ MESAJI Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e 19 Eylül 1921 tarihinde, Türkiye Büyük Mille...           • Iğdır Üniversitesi, kadınlara meslek öğreterek iş hayatına kazandırıyor Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü...           • 13 Şehidimiz Anıldı Karakoyunlu İlçesi Belediye Başkanı Bayramali Ballı, Karakoyunlu İlçesi MHP İl&ccedi...           • 6 ADET OKUL BAKIM ONARIM İŞİ 6 ADET OKUL BAKIM ONARIM İŞİ IĞDIR İL ÖZEL İDARESİ PLAN PROJE YATIRIM VE İNŞAAT MÜD&Uum...           • TÜBİTAK'ın “Proje Hazırlama Eğitimi” bugün sona erecek Iğdır Üniversitesinde, TÜBİTAK-ARDEB 2237-B programınca desteklenen "Mühendislik Te...           • “VİRÜS GÖZÜNDEN GİRMİYOR YA, AĞZINDA MASKE VAR” Dolmuşu tıka basa dolduran şoförü uyaran yolcuya dolmuş şoförünün ilgin&c...           • İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2020-2021 YILLARI ASANSÖR, KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI, IT PANOLARI, KLİMA, HAVALANDIR...           • IĞDIR’DA 42 MERKEZ DE EBA DESTEK MERKEZİ AÇILDI 81 ilde kurulan EBA Destek Noktası Iğdır’da Bilim Sanat Merkezi, ana merkez  olmak &uum...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
8010 İzlenme, 33 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
8411 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
8184 İzlenme, 31 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
8526 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

ASİMDER'den Ukrayna Bakan Yardımcısı Bodnar'a teşekkür

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, 23 Nisan tarihinde Ukrayna Parlamentosunun milletvekillerine sözde Ermeni soykırımı anısına düzenlenen etkinliklere katılmama ve Ermeni Soykırım ifadesini dile getirmeme çağrısında bulunan Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Vasili Bodnar'a teşekkür etti.

Ermenilerin ne kadar yalanlarıyla yaşanmış tarihi çarpıtsalar da Bodnar gibi dürüst insanların hep gerçeklerin yanında olacağını söyleyen ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, "Rusya arkasına alan Ermeni diasporası Kafkas ülkelerinde hem baskı hem de terör estirmektedirler.

Ermeniler (Haylar) dünya tarihinde var oldukları müddetçe Avrupa'nın ve Rusya'nın hep maşaları olmuşlardır. Kendilerini maşa olarak kullandırılmaktan zevk alan Ermeniler, Rusya'nın Gürcistan, Ukrayna ve Azerbaycan ile sıkıntılı savaş günlerinde bile Ermenileri hep ön saflarda kullanmışlardır.

Ukrayna Parlamentosunda bile Ermeni diasporası siyasi baskı kurarak sözde Ermeni soykırımı hakkında sözde 24 Nisan yıldönümünde konuşmalar yaptırmak ve etkinliklere Ukrayna Parlamentosu milletvekilleri ile Bakanlarının katılmasını talep etmişlerdir.

Ancak Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Vasili Bodnar karşı gelerek hatta bu yapılacak etkinliklere katılmalarını istememiştir.

 Bu tarihin gerçek yaşanmasının yok sayılmasına ve uyduruk bir sözde soykırım tarihi yaratılmasının karşısında onurlu dik duran Ukrayna Dıişleri Bakan Yardımcısı Vasili Bodnar'a ASİMDER Genel Merkezi ve şahsım adına teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Haber tarihi: 11 / 08 / 2020
Haber Okunma: 397
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Dr. Mehmet Kum'un Romanı Olan, “Son Ezidi”nin Tanıtım Ve İmza Günü Yapıldı
Sonraki: BAYRAMDAN GERİYE KALANLAR
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi