Iğdır Gazetesi Jandarma Göz Açtırmıyor - Iğdır Gazetesi - ığdır haberleri

Eğitim-Bir-Sen Iğdır İl Başkanı Erkan Çiğdem, "Öğretmenlik Meslek Kanunu vaatte kalmasın, hayat bulsun Tüm Türkiye’de Eğitim-Bir-Sen tarafından eş zamanlı olarak basın açıklaması...           • SERKA Toplantısı Yapıldı Serhat Kalkınma Ajansı'nın (SERKA) yönetim kurulu toplantısı, dönem başkanı Iğdır Valisi...           • Bakkal ve Manavlara Saat Kısıtlaması Kaldırıldı İçişleri Bakanlığının genelgesiyle gıda sektöründe faaliyet gösteren bir&cce...           • Valimizin Eşi Hatice Sarıibrahim Halı-Kilim Kursunu Ziyaret Etti Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, Iğdır &U...           • Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Başladı Karakoyunlu İlçesi Zülfikar Köyünde çiftçilik yakan Ezcacı All...           • Vali H. Engin Sarıibrahim Karakoyunlu İlçesini Ziyaret Etti Vali/Belediye Başkan V.  H. Engin Sarıibrahim, Karakoyunlu İlçesini ziyaret edrek il&c...           • Iğdır-Erzurum Karayolu açıldı Baraj yapımı nedeniyle bir süredir kapalı bulunan Iğdır, Karakurt, Erzurum yolu baraj inşaatı...           • “Bağımlılık İle Mücadele” Toplantısı Yapıldı Vali/Belediye Başkan V.  H. Engin Sarıibrahim başkanlığında “Bağımlılık İle Mücade...           • Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim Milli Sporcumuz Özlem Yıldız ve Antrenörlerini Makamında Ağırladı Vali/Belediye Başkan V.  H. Engin Sarıibrahim, Gençlik ve Spor İl Müdürl&uum...           • Iğdır Ford Surkit Bayisi Öğrencilerin Eğitimi İçin Araç Hibe Etti Iğdır Ford Surkit Bayisi tarafından, Iğdır Ford Bayii ile Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler ...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
8112 İzlenme, 33 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
8512 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
8325 İzlenme, 31 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
8598 İzlenme, 33 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri

Jandarma Göz Açtırmıyor

                Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Iğdır il genelinde düzenledikleri operasyonlar çerçevesinde uyuşturucu madde, kaçak sigara ve tarihi eser niteliğindeki heykeller ele geçirdiler.

 Iğdır İl Jandarma Komutanlığından operasyonlarla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

           Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu ve kaçakçılıkla etkin mücadele kapsamında; Suveren Jandarma daimi arama ve yol kontrol noktasında yapılan kontrol ve aramalar neticesinde; şüphelenilen dört (4) araçta toplam (12,5) gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ve (408) paket kaçak sigara ele geçirilmiştir. Olay ile ilgili olarak (7) şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır.

            Devletin ve Milletin menfaatlerini korumak için, kazancı ile yasadışı örgütlere mali kaynak sağlayan, kaçakçılık faaliyetleriyle olan mücadelemiz mesai mefhumu gözetmeksizin kararlılıkla devam edecektir.

                Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince kaçakçılık olaylarıyla etkin mücadele kapsamında;  Iğdır Merkez Emek mahallesinde tespiti ve takibi yapılan şahıslarla birlikte (2) adet “tarihi eser nitelikli heykel” ele geçirilmiştir. Olay ile ilgili olarak (2) şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır.

            Devletin ve Milletin menfaatlerini korumak için, kazancı ile yasadışı örgütlere mali kaynak sağlayan, kaçakçılık faaliyetleriyle olan mücadelemiz mesai mefhumu gözetmeksizin kararlılıkla devam edecektir.

Haber tarihi: 09 / 10 / 2020
Haber Okunma: 222
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Iğdır'da ve Kars'ta arazi toplulaştırması Yapılacak
Sonraki: Rektör Almadan, Karakoyunlu İlçesi Belediye Başkanı Bayram Ali Ballı’ya Ziyaret
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi